kursy fitness
SZKOŁA
FITNESS

CPF Trening Metaboliczny

DLA KOGO:
szkolenie doskonalące dla trenerów personalnych i instruktorów zajęć fitness, rozwijające o wiedzę i umiejętności z zakresu treningu metabolicznego indywidualnego i w grupach. W szkoleniu mogą uczestniczyć również osoby, które są pasjonatami fitnessu i chcą rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności programowania własnego treningu.
Szkolenie uzupełniające a nawet konieczne dla każdego trenera personalnego, instruktora siłowni, instruktora fitness!

KONCEPCJA:
Większość naszych klientów chce zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej w swoim organizmie. Jednocześnie większość z nich cierpi na tak zwany niedosyt czasu, więc my trenerzy wciąż szukamy sposobów na to aby trenować krócej i efektywniej jednocześnie dążąc do celu klienta. Treningi metaboliczne są rozwiązaniem, które pomogą osiągnąć wymarzone cele w krótkim czasie trwania treningu. Główny fenomen treningów metabolicznych to spalanie, które odbywa się już po treningu. Jest to możliwe poprzez utrzymujący się po zakończonym treningu podwyższonym metabolizm kwasów tłuszczowych.
TWOJE KORZYŚCI:
Na tym szkoleniu poznasz uzasadnienie naukowe treningu metabolicznego, przekażemy Ci gotowe plany treningowe, bezpieczne metody na wprowadzenie do treningu metabolicznego i ich periodyzację.

WYKŁADOWCA:
dr Katarzyna Wysocka - master trainer i prezenter CPF,
dr Amit Batra – specjalista od fizjologicznych aspektów w treningu.

CZAS TRWANIA: 1 dzień

CO OTRZYMASZ?
W ramach szkolenia otrzymujesz kompletne materiały szkoleniowe oraz certyfikat.

WYMAGANIA WSTĘPNE:
Ukończone lub  w trakcie studiów AWF/fizjoterapia/medycyna/uprawnienia instruktora fitness lub trenera personalnego poparte praktyczną pracą i doświadczeniem. Również osoby z doświadczeniem we własnym treningu.

Kontakt

Magda Sowińska, tel: 531 907 607
e-mail: m.sowinska@cpfitness.pl

Katarzyna Wysocka, tel: 608 435 555


Aktualności


  •  

  • MIĘDZYNARODOWE UPRAWNIENIA REPS

      

    PRAWO DO WYKONYWANIA ZAWODU: Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Belgia, Australia i Polska.

  • Polub nas na FACEBOOK'u


    Kursy fitness CPF

Najbliższe kursy fitness