kursy fitness
SZKOŁA
FITNESS

CPF POWER KICK

CPF POWER KICK - to bardzo popularna forma ruchu, gdyż wiąże się z większym wydatkiem energetycznym niż podstawowe formy aerobiku i jest oparta o utylitarne formy ataku i obrony. Zawiera połączenia ruchów wywodzących się z boksu, teakwando, karate, kickboxingu, muay thai oraz tai chi, które wplecione są w proste układy kroków stosowanych w choreografii. Jest to sesja treningowa, w trakcie której można wyzwolić wiele siły i energii ,gdzie można nadać pełną ekspresję swoim marzeniom na temat sportów walki i jednocześnie dobrze się bawić! W rytm inspirującej muzyki i przy pomocy skutecznej techniki wywodzącej się z różnych sztuk walk rzucamy wyzwanie wyimaginowanemu przeciwnikowi. Trening ten zwiększa wydolność serca i płuc, poprawia wytrzymałość kośćca, zużywa nadmiar kalorii, poprawia ogólny stan zdrowia i dobre samopoczucie, koordynację ruchową i zręczność. Poprawia również postawę oraz zwiększa siłę i stabilność ciała, a także spowoduje że uczestnicy zajęć uzyskają większą wiarę w siebie!

Celem szkolenia jest zdobycie umiejętności prowadzenia zajęć POWER KICK na podstawowym poziomie. Nauka podstawowych uderzeń i kopnięć - technika wykonania, ich nazewnictwo oraz rodzaje, budowa i zasady tworzenia lekcji POWER KICK.

Prowadzący: Katarzyna Woldan – podejmij wyzwanie i dołącz do nas !!!

Czas trwania: 12 godzin / 2 dni

Kontakt

Magda Sowińska, tel: 531 907 607
e-mail: m.sowinska@cpfitness.pl

Katarzyna Wysocka, tel: 608 435 555


Aktualności


  •  

  • MIĘDZYNARODOWE UPRAWNIENIA REPS

      

    PRAWO DO WYKONYWANIA ZAWODU: Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Belgia, Australia i Polska.

  • Polub nas na FACEBOOK'u


    Kursy fitness CPF

Najbliższe kursy fitness