kursy fitness
SZKOŁA
FITNESS

CPF Organic FLOW

Dla kogo:
Szkolenie doskonalące dla trenerów personalnych, fizjoterapeutów, instruktorów zajęć fitness oraz wszystkich zainteresowanych zwiększeniem skuteczności swoich dotychczasowych treningów. Rozwija wiedzę z zakresu wpływu prawidłowych wzorców ruchowych na efektywność treningu, uczy praktycznych sposobów stymulacji układu nerwowego wymaganej przy prawidłowym i zdrowym treningu.
 
Koncepcja: 
Zapraszamy na szkolenie gdzie poznacie metodę która powstała na bazie doświadczenia i wiedzy naszych dwóch prowadzących. Z jednej strony dr Katarzyna Wysocka, charyzmatyczna postać. Instruktor fitness z międzynarodowymi kwalifikacjami, instruktor tańca sportowego, instruktor ćwiczeń siłowych i kulturystyki, trener personalny, instruktor Schwinn Cycling Gold Level. A z drugiej strony Roman Staroń, fizjoterapeuta specjalizujący się w pracy z układem nerwowym, jeden z nielicznych w Polsce terapeutów metody P-DTR. Razem stworzyli autorski system pracy z ciałem ale również i mózgiem. Nie obawiaj się nie będą zanudzać. Stopniowo wprowadzą cie w świat prawidłowych wzorców ruchowych, stymulacji układu nerwowego, procesów wzmacniania i wyhamowywania mięśni. 
 
Korzyści:
Na zajęciach poznasz sposoby układania treningów przeznaczonych zarówno do treningu personalnego jak i również do prowadzenia zajęć grupowych Organic flow. Będziesz w stanie poprowadzić taki trening samodzielnie wplatając w ten trening ćwiczenia, które do tej pory znałeś. Nauczysz się również zabawy, spontaniczności i wychodzenie poza strefę komfortu gdzie nikt nie mówi nam jak mamy się ruszać a sami czujemy, którego ruchu pragnie nasze ciało. Celem treningu Organic flow jest ruch i zdrowie a w drodze do tego celu zapewne wielu z was i wasi klienci również, osiągniecie siłę, spalicie tłuszcz i odzyskacie radość podczas ćwiczeń.
 
Szkolenie trwa 1 dzień.
Koszt: 350 zł
 
prowadzący
Roman Staroń – terapeuta tkanek miękkich, fizjoterapeuta
Katarzyna Wysocka - master trainer i prezenter CPF
 
CO OTRZYMASZ?
W ramach szkolenia otrzymujesz kompletne materiały szkoleniowe oraz certyfikat.
Dodatkowo każdy z uczestników szkolenia po jego zakończeniu może posługiwać się logiem Organic flow i prowadzić samodzielnie takie zajęcia u siebie w klubie !!!!
UWAGA do trenerów z Warszawy, po zakończeniu szkolenia zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną do nowo otwieranego clubu Core fitness w Warszawie. 
Właśnie tam szukają trenerow Organic flow !!!
 
WYMAGANIA WSTĘPNE:
Ukończone lub w trakcie studiów AWF/fizjoterapia/medycyna/uprawnienia instruktora fitness lub trenera personalnego poparte praktyczną pracą i doświadczeniem.
 
Znajdziesz nas tutaj
https://www.facebook.com/pages/Organic-flow/
 
Proponowane kierunki rozwoju:
- Funkcjonalny trening powięziowy
- Medical Fitness Trainer

 

Kontakt

Magda Sowińska, tel: 531 907 607
e-mail: m.sowinska@cpfitness.pl

Katarzyna Wysocka, tel: 608 435 555


Aktualności


  •  

  • MIĘDZYNARODOWE UPRAWNIENIA REPS

      

    PRAWO DO WYKONYWANIA ZAWODU: Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Belgia, Australia i Polska.

  • Polub nas na FACEBOOK'u


    Kursy fitness CPF

Najbliższe kursy fitness