kursy fitness
SZKOŁA
FITNESS

CPF Funkcjonalny trening powięziowy

DLA KOGO:
szkolenie doskonalące dla trenerów personalnych i instruktorów zajęć fitness, rozwijające o wiedzę i umiejętności z zakresu treningu powięziowego, masażu powięzi przed i po treningu oraz elementów terapii powięziowej.
Szkolenie uzupełniające a nawet konieczne dla każdego trenera personalnego, instruktora siłowni, instruktora fitness!


KONCEPCJA:
Najnowsze badania świadczą o tym, że trening powięziowy powinien być uzupełnieniem każdego typu treningu od rekreacyjnego do sportowego. Trening powięziowy to nie tylko masaż powięzi, ale i całe odrębne jednostki treningowe skoncentrowane na odnawianiu tkanki łącznej i poprawianiu funkcjonowania całego układu ruchu, poprawie sprawności, elastyczności, a przede wszystkie zapobieganie kontuzjom. Trening powięziowy zalecany jest również w profilaktyce problemów z układem ruchu, w tym kręgosłupa, ponieważ elastyczna powięź jest gwarancją bezpieczeństwa zarówno dla układu mięśniowego, jak i  kostno-stawowego oraz naczyniowego i nerwowego.


TWOJE KORZYŚCI:
Na tym szkoleniu poznasz właściwości powięzi, naukowe uzasadnienie treningu powięziowego. Poznasz całkowicie nowe ćwiczenia powięziowe, nabędziesz umiejętność układania całych jednostek treningu powięziowego, jak i wplatania go w inne jednostki.


WYKŁADOWCA:
Katarzyna Wysocka - master trainer i prezenter CPF, FASCIA FITNESS TRAINER


CZAS TRWANIA: 1 dzień


CO OTRZYMASZ?
W ramach szkolenia otrzymujesz kompletne materiały szkoleniowe oraz certyfikat.


WYMAGANIA WSTĘPNE:
Ukończone lub  w trakcie studiów AWF/fizjoterapia/medycyna/uprawnienia instruktora fitness lub trenera personalnego poparte praktyczną pracą i doświadczeniem.

Kontakt

Magda Sowińska, tel: 531 907 607
e-mail: m.sowinska@cpfitness.pl

Katarzyna Wysocka, tel: 608 435 555


Aktualności


  •  

  • MIĘDZYNARODOWE UPRAWNIENIA REPS

      

    PRAWO DO WYKONYWANIA ZAWODU: Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Belgia, Australia i Polska.

  • Polub nas na FACEBOOK'u


    Kursy fitness CPF

Najbliższe kursy fitness