kursy fitness
SZKOŁA
FITNESS

Team

Katarzyna Wysocka

Katarzyna Wysocka

Założycielka szkoły CPF, szkoleniowiec i wykładowca

Doktor nauk o kulturze fizycznej, specjalizacja biomechanika fitnessu. W branży fitness od 1999 roku. Instruktor fitness z międzynarodowymi kwalifikacjami, instruktor tańca sportowego, instruktor ćwiczeń siłowych i kulturystyki, trener personalny, instruktor Schwinn Cycling Gold Level. Certyfikowany Trener Biznesu, coach. Współzałożyciel Fitness consulting- organizacji, która od 2009 roku wspiera branże fitness w Polsce, jako konsultant zrealizowała wiele kompleksowych projektów związanych z otwarciami, programami naprawczymi i szkoleniowymi w klubach fitness w całej Polsce. Przez wiele lat wykładała na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Absolwentka: MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Menedżera Sportu na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Psychologii w Biznesie w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, doktorat zdobyła na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, ukończyła również Żywienie na IŻŻ w Warszawie. Ekspert na wielu Kongresach Body Life, Sport Biznes, autorka regularnych publikacji dla magazynów: Body Life, Fitness Biznes, Strefa trenera, Trainer, Women’s Health, Men’s Health, Runners World, członek jury w corocznym konkursie na inwestycję roku branży fitness i profesjonalny klub fitness magazynu Body Life. Stworzyła w Polsce Szkołę Schwinn Cycling popularyzując tę formę ruchu, zorganizowała wiele maratonów indoor cycling. W przeszłości tancerka klasy mistrzowskiej międzynarodowej w stylu latin. Fitness to dla niej pasja i sposób na życie. Współpracuje jako wykładowca z uczelniami: AWF Wrocław, WSB Wrocław, Uniwersytet Rzeszowski, PWSZ Nysa. W CPF specjalizuje się w wykładach z teorii i metodyki treningu, treningu personalny, funkcjonalny, metaboliczny, systemach podwieszanych, Pilates, Organic Flow, treningu kobiet w ciąży i po ciąży, mam z dziećmi. Ponadto specjalizuje się w szkoleniach biznesowych  kształtujących kompetencje miękkie, m.in. w sprzedaży, CEM zarządzaniu kompetencjami i pracownikami, a także w budowaniu zespołów. Od kilkunastu lat pomaga ludziom osiągać swoje cele jako coach, specjalizujący się w fitness & diet coachingu,  trener personalny z wieloletnim stażem.


Magda Sowińska

Magda Sowińska

Założycielka szkoły CPF, szkoleniowiec i wykładowca

Międzynarodowy prezenter fitness z wieloletnim doświadczeniem. Magister AWF Wrocław, specjalność Promocja Zdrowia. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, instruktor aqua aerobik, instruktor pływania. Koordynator fitness w Top Gym Fitness we Wrocławiu. Szkoleniowiec na kierunku Instruktor Fitness w Policealnej Szkole TEB Edukacja.  Jej niesamowite doświadczenie jako szkoleniowca i instruktora w połączeniu z charyzmą dają niezwykłe lekcje fitness. Jej zdolności metodyczno - ruchowe sprawiają, iż jest ceniona jako szkoleniowiec i mentor w fitnessie. Jej zajęcia są inspiracją dla instruktorów, ale także szkołą metodyki w najlepszym wydaniu. Jest zwolennikiem fitnessu dla każdego - prostego i zrozumiałego. Talent i doświadczenie gwarantują dobrą zabawę i fitness na najwyższym światowym poziomie.


Anna Kowalska-Szponder

Anna Kowalska

Szkoleniowiec CPF

mgr Wychowania Fizycznego (AWF we Wrocławiu), instruktor APF, szkoleniowiec. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła 8 lat temu. Fitness jest dla niej wielką pasją. Na codzień pracuje we wrocławskich fitness klubach gdzie prowadzi wszystkie formy zajęć. Jako prezenter występowała na scenie Inka Szymanski Fitness School oraz Creative Professional Fitness School. Ukończyła szereg rozmaitych szkoleń z różnej tematyki. Począwszy od Pilates, Fitball, Yoga, Sztangi, Dance, Shape, Spinning aż po Step Advance. Jest również uczestnikiem wielu konwencji w Polsce i zagranicą. Ulubione zajęcia to: step, pilates. Jej wiedza jest wszechstronna.
Anne cechuje niesamowity potencjał energetyczny, charyzma. Uwielbia zaskakiwać uczestników swych zajęć, szkoleń ciekawymi pomysłami i rozwiązaniami metodycznymi.


Radosław Podruczny

Radosław Podruczny

Wykładowca

Instruktor kulturystyki, trener personalny i specjalista do spraw żywienia. Dietetyką i sportami siłowymi Radek zajmuje się od 10 lat. Od 6 pracuje w Akademickim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Ukończył studia licencjackie na kierunku ”Ratownictwo Medyczne”  Poza opieką dietetyczną i treningową nad osobami dorosłymi, zajmuje się również zwalczaniem nadwagi u dzieci i pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi dzieciom z niedoczynnością tarczycy oraz cukrzycą typu II. Ogromną przyjemność sprawia mu uczenie dzieci zasad zdrowego odżywiania oraz zachęcanie ich do aktywności fizycznej. Aktywnie uczestniczy w akcjach promujących zdrowy styl życia, a także współpracuje z wieloma firmami odnośnie poprawy jakości pracy i życia pracowników. Współpracuje z zawodnikami i zawodniczkami sportów sylwetkowych pod kątem przygotowania do zawodów (trening, dieta, suplementacja)


Roman Staroń

Roman Staroń

Wykładowca

Dyplomowany terapeuta manualny tkanek miękkich, absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunkach fizjoterapia i menedżer ochrony zdrowia. Od wielu lat pasjonat biegania, pływania oraz narciarstwa biegowego. Uczestnik licznych szkoleń specjalistycznych z takich metod jak: rozluźnianie mięśniowo powięziowe, masaż tkanek głębokich, terapia punktów spustowych, integracja strukturalna w oparciu o taśmy powięziowe oraz P-DTR. W przeszłości trener osób niepełnosprawnych intelektualnie w Olimpiadach specjalnych. Obecnie pasjonuje się poszukiwaniem nowych form pracy z ciałem bazujących na wiedzy z dziedzin neurofizjologii 
człowieka. Autor Fanpage „Cura salutis – o zdrowiu dla zdrowia” zrzeszających ludzi kochających zdrowie. W wolnych chwilach miłośnik fotografii portretowej.


Amit Batra

Amit Batra

wykładowca

dr nauk kultury fizyczej z zakresu fizjologii treningu sportowego.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od 1999r. uprawia Taekwon-do ITF, w którym posiada stopień mistrzowski I dan. Od 2004 roku członek kadry narodowej. W 2007 i 2009 roku zdobywca tytułów Mistrza Europy i Vice Mistrza Świata w konkurencji walk indywidualnych seniorów. Wielokrotny zdobywca Pucharu Europy oraz medali Pucharu Świata. W 2012 roku przebywał w Stanach Zjednoczonych (Los Angeles) realizując staż w "Athletes Performance", które na co dzień współpracuje z zawodnikami takich drużyn jak: Los Angeles Galaxy (D. Beckham, L. Donovan) , Los Angeles Dodgers (Baseball), Everton Football Club, Estudiantes De La Plata, a także z kadrą narodową Niemiec (p. nożna), z zawodnikami NFL (National Football League) i Chińskim Komitetem Olimpijskim. Certyfikowany instruktor Amerykańskiego Związku Podnoszenia Ciężarów (USAW). Obecnie specjalista fizjolog ds. badawczo - rozwojowych w firmie Olimp Laboratories.


Paweł Posłuszny

Paweł Posłuszny

Wykładowca

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Anatomii na Akademii Medycznej. Wykładowca Motoryczności Człowieka, Anatomii Funkcjonalnej i Praktycznej oraz Promocji zdrowia  na AWF Wrocław, kilku innych uczelniach wyższych i kursach instruktorskich i trenerskich. Stażysta Uczelni Wyższych w 6 krajach Europejskich. Członek Polskiego Towarzystwa Anatomicznego.
Adiunkt w Katedrze Biostruktury AWF Wrocław, doktor nauk o kulturze fizycznej.
Ze sportem związany od 1991 roku przez 10 lat trenował Karate Kyokushin z Polskimi i Japońskimi Mistrzami Od 1997 roku zdobywał doświadczenie instruktorsko-trenerskie, prowadząc treningi Karate.
Od 2000 roku instruktor sportu o specjalności Kulturystyka oraz instruktor aerobiku (ulubiona forma- specjalizacja Tae-bo), pływania i odnowy biologicznej. Międzynarodowy Instruktor Nordic Walking (INWA).
Dietetyk – państwowe uprawnienia do wykonywania zawodu (nr 986/2013)
Autor kilkudziesięciu artykułów naukowych z zakresu składu ciała, aktywności i sprawności fizycznej w czasopismach specjalistycznych (w tym medycznych i anglojęzycznych).
Współpracuje ze sportowcami wyczynowymi i klubami sportowymi w zakresie kontroli i regulacji składu ciała. Współpracuje z fizjoterapeutami i terapeutami manualnymi w zakresie pomiarów sprawności aktywności fizycznej i składu ciała w odniesieniu do budowy i funkcji ciała człowieka.
Kierownik projektu badawczego (Finansowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego) dotyczącego, kontroli składu ciała i sprawności fizycznej poprzez aktywność fizyczną i dietę, wykonawca Grantów Naukowych dotyczących oceny kondycji biologicznej człowieka.
Były wicemistrz Wrocławia w rowerowej jeździe na orientację – pasjonata i uczestnik maratonów biegowych i rowerowych a także ultramaratonów górskich i ekstremalnych. Aktualnie wicemistrz w biegu na 10 km pracowników naukowych uczelni wyższych.


Mateusz Białas

Mateusz Białas

Szkoleniowiec

Trener personalny, od dziecka związany ze sportami walki. Od taekwondo, przez kickboxing do boksu tajskiego, w którym odniosił największe sukcesy m.in. Mistrzostwo polski w k1, zwycięstwo polskiej ligi boksu tajskiego czy starty zawodowe na arenie międzynarodowej. Specjalista treningu siłowego, stale się szkoli, pogłębia swoją wiedzę z zakresu kultury fizycznej na akademi wychowania fizycznego we wrocławiu. W swoim dorobku trenerskim ma między innymi pracę z osobami w trakcie, bądź po odbytej chemioterapii, osoby z niedoczynnością tarczycy i te, które po prostu chcą polepszyć jakość swojego życia. Swoje doświadczenie zawodnicze i trenerskie, w praktyczny sposób przekłada na jakość naszych szkoleń.


Krystian Gronek

Krystian Gronek

Prezenter i szkoleniowiec

Prezenter, szkoleniowiec fitness, tancerz. Współpracował z czołowymi szkołami fitness w Polsce, oraz najlepszymi markami sportowymi NIKE, REEBOK
W branży fitness jest od prawie dwudziestu lat, ma za sobą setki występów na scenie, przeprowadzonych warsztatów i szkoleń fitness.
Prowadzi treningi o charakterze tanecznym, atletycznym i mentalnym. Ulubione jego formy to
Dance aerobic, house, step, functional step, functional dance, core, sztangi. Organizator pojedynków tanecznych.Założyciel zespołów Electric Boys, Beat Streeat. I jego niebywały temperament, radość ruchu pozwoli Ci wznieść się na wyżyny swoich możliwości.
MOTTO - Jeśli życie pozwala Ci robić to co kochasz, rób to.


Katarzyna Woldan

Katarzyna Woldan

Szkoleniowiec i prezenter CPF

Absolwentka Studium Muzyczno-Ruchowych Form przy Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach - Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness. W latach 2003-2009 pracownik metodyczny, Master Trainer i Prezenter Centrum Edukacji Fitness Aerofit. Togu B.co instructor, Walking Program Instructor. Uczestniczka licznych szkoleń i warsztatów fitness. Prowadzi zajęcia ruchowe i pracuje jako instruktor oraz trener personalny od 12 lat. Obecnie fitness manager w Fitness Klub SYMETRIS Kielce. Ulubione zajęcia to step, BOSU, sztuki walki.

Motto: Znajdź pracę, którą kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować.


Aneta Powerska-Didkowska

Aneta Powerska-Didkowska

Szkoleniowiec i prezenter CPF

mgr wychowania fizycznego, wykładowca AWF w Katowicach- Katedra Teorii i Metodyki Wychowania Fizycznego. Pracuje jako kierownik pracowni choreograficznej w Pałacu Młodzieży w Katowicach(nauczyciel dyplomowany)choreograf, nauczyciel tańca, gdzie z wielkim zaangażowaniem oddaje się prowadzeniu Studia Tańca Współczesnego i Baletu "Arabeska". Instruktor fitness Centrum Odnowy Biologicznej i Fitness „COB” Katowice.
Międzynarodowy Prezenter Fitness, Master Trainer. Niezwykle utalentowana i wszechstronna prezenterka technik jazz-dance-fitness. Posiada międzynarodowe doświadczenia metodyczne i prezenterskie /Argentyna, Dania, Hiszpania i Francja/. Ma opinię najlepszej polskiej prezenterki nie tylko dzięki znakomitemu przygotowaniu baletowemu i jazz-dance, lecz także dzięki niepowtarzalnej osobowości scenicznej. Charyzmatyczne pokazy i niesamowicie ekspresyjne finały to ogromne atuty. Jest wielką pasjonatką swojej pracy, a także wieloletnim szkoleniowcem i organizatorem licznych konwencji i warsztatów. Szczęśliwa mama synka Tobiaszka.


Katarzyna Zaklikowska

Prezenter i szkoleniowiec

Międzynarodowy Prezenter Fitness, właścicielka toruńskiego klubu Gra - Fitness City. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie uzyskała tytuł magistra. Studiowała także Fililogię Klasyczną i Socjologię na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2001 roku posiada tytuł Instruktor Sportu w fitness, nadany przez Okręgowy Związek Kulturystyki i Trójboju Siłowego w Bydgoszczy. Prawdziwą przygodę z fitnessem rozpoczęła w prestiżowej szkole Inka Szymanski Fitness 

School, gdzie otrzymała tytuł Master Trainer i stała się wieloletnim szkoleniowcem i prezenterem. Jako prezenter wiele lat wspópraciwała z fit.pl występując na Międynarodowych Konwenchach Fitness. Ostatnie lata zwiazana była ze szkołą Tribal Fitness School. Okrzyknięta poską Królową stepu. Płynnie i zaskakująco szybko potrafi nauczyć najtrudniejszych choreografii. Uwielbia także wszelkie odmiany zajęć wzmacniających, na których wyciska z podopiecznych hektolitry potu. Znana z siły i niespożytej energii, doskonale odnajduje się na scenie. Od najmłodszych lat występowała w teatrach i przez wiele lat jako wokalistka rockowa koncertowała na terenie całej Polski. Prywatnie wychowuje rocznego synka, który do ostatnich dni ciąży ćwiczył z nią na sali i występował na Konwencjach. Uwielbia dalekie podróże im dalsze i bardziej dzikie tym lepiej :-).

To żywa energia zamknięta w drobnym ciele, która eksploduje w czasie zajęć. Jeśli lubisz żywioł, dynamiczny ruch i pozytywne wibracje, to jej zajęcia są właśnie dla Ciebie.


Mateusz Fusiecki

Szkoleniowiec

Szkoleniowiec Master trainer Cpfitness, specjalista od treningu siłowego i personalnego.

Trener specjalizujący się w treningu  siłowym. Praktyk wykorzystujący metody mające odzwierciedlenie w badaniach naukowych, dające mierzalny efekt. Zwolennik periodyzacji treningowej. Specjalizuje się w zwiększaniu siły u swoich podopiecznych, traktując ją jako najważniejszą cechę motoryczną. Ukończył liczne szkolenia trenerskie, posiada szeroki wachlarz metod treningowych, które skutecznie implementuje do swojej pracy. Absolwent uczelni ekonomicznej, pracujący na liczbach, aby czarno na białym pokazać efekty swojej pracy. Umiejętność planowania, analizy wzorców ruchowych, eliminowanie słabych ogniw oraz barier mentalnych zaowocowało licznymi sukcesami w pracy z klientami.Credo Mateusza to poprawić stan zdrowia oraz jakość życia swoich klientów za pomocą swojej pracy.


Kontakt

Magda Sowińska, tel: 531 907 607
e-mail: m.sowinska@cpfitness.pl

Katarzyna Wysocka, tel: 608 435 555


Aktualności


  •  

  • MIĘDZYNARODOWE UPRAWNIENIA REPS

      

    PRAWO DO WYKONYWANIA ZAWODU: Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Belgia, Australia i Polska.

  • Polub nas na FACEBOOK'u


    Kursy fitness CPF

Najbliższe kursy fitness