kursy fitness
SZKOŁA
FITNESS

30.04.2016

Międzynarodowe Uprawnienia REPSCO TO JEST REPS?
 
ICREPs to Międzynarodowa Federacja Akredytująca Profesjonalne Szkoly Fitness (The International Confederation of Registers of Exercise Professionals). Jej zadaniem jest międzynarodowa współpraca między organami rejestracyjnymi (REPS), nadającymi uprawnienia szkołom fitness na całym świecie.
 
GDZIE BĘDĄ UZNAWANE TWOJE KWALIFIKACJE PO UKOŃCZENIU NASZYCH KURSÓW?
 
ICREP zrzesza 10 krajów, w których wybrane placówki szkoleniowe nauczają według jednolitych zasad, takich samych we wszystkich krajach członkowskich. Państwa zrzeszone w ICREPs to: Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Belgia, Australia i Polska. 
 
KURSY AKREDYTOWANE MIĘDZYNARODOWYMI KWALIFIKACJAMI REPS W CPF:
 
CPF INSTRUKTOR FITNESS
CPF INSTRUKTOR SIŁOWNI
CPF TRENER PERSONALNY
 
CO OTRZYMASZ?
 
Legitymację z międzynarodową akredytacją ICREPS i prawo wykonywania zawodu w państwach zrzeszone w ICREPS to: Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Belgia, Australia i Polska. MY DAJĄC CI TAKĄ LEGITYMACJĘ WRAZ Z ICREPS ZAŚWIADCZAMY ZA TWOJE KOMPETENCJE i ZA POZIOM TWOJEJ WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI
 
CZY INNE LEGITYMACJE ŚWIADECTWA TEŻ TO DAJĄ?
 
Mało kto o tym wie, ale niestety nie, nawet dyplom uczelni i legitymacja o ukończonym kursie/specjalizacji instruktorskiej nie uprawnia do pracy w zawodzi w tych krajach!!!
 
WYMAGANIA DO PRAWA WYKONYWANIA ZAWODU:
Według standardów ICREPS aby móc wykonywać zawód: +instruktora fitness musisz ukończyć kurs akredytowany CPF INSTRUKTOR FITNESS i zdać pozytywnie egzamin 
+instruktora siłowni (czyli aby móc pracować na tzw. dyżurach na siłowni) musisz ukończyć kurs akredytowany CPF INSTRUKTOR SIŁOWNI i zdać pozytywnie egzamin
+trener personalny: WAŻNE!!!! po 1.: musisz ukończyć kurs akredytowany i zdać pozytywnie egzamin: CPF INSTRUKTOR SIŁOWNI, po 2. musisz ukończyć kurs akredytowany CPF TRENER PERSONALNY i zdać pozytywnie egzamin. Więc ta akredytacja składa się z 2 modułów.
 
ZAPRASZAMY SERDECZNIE na KURSY AKREDYTOWANE !!!

Kontakt

Magda Sowińska, tel: 531 907 607
e-mail: m.sowinska@cpfitness.pl

Katarzyna Wysocka, tel: 608 435 555


Aktualności


  •  

  • MIĘDZYNARODOWE UPRAWNIENIA REPS

      

    PRAWO DO WYKONYWANIA ZAWODU: Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Belgia, Australia i Polska.

  • Polub nas na FACEBOOK'u


    Kursy fitness CPF

Najbliższe kursy fitness