kursy fitness
SZKOŁA
FITNESS

Aktualności

10.07.2016

Międzynarodowe Uprawnienia REPs w Warszawie


30.04.2016

Międzynarodowe Uprawnienia REPSCO TO JEST REPS?
 
ICREPs to Międzynarodowa Federacja Akredytująca Profesjonalne Szkoly Fitness (The International Confederation of Registers of Exercise Professionals). Jej zadaniem jest międzynarodowa współpraca między organami rejestracyjnymi (REPS), nadającymi uprawnienia szkołom fitness na całym świecie.
 
GDZIE BĘDĄ UZNAWANE TWOJE KWALIFIKACJE PO UKOŃCZENIU NASZYCH KURSÓW?
 
ICREP zrzesza 10 krajów, w których wybrane placówki szkoleniowe nauczają według jednolitych zasad, takich samych we wszystkich krajach członkowskich. Państwa zrzeszone w ICREPs to: Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Belgia, Australia i Polska. 
 
KURSY AKREDYTOWANE MIĘDZYNARODOWYMI KWALIFIKACJAMI REPS W CPF:
 
CPF INSTRUKTOR FITNESS
CPF INSTRUKTOR SIŁOWNI
CPF TRENER PERSONALNY
 
CO OTRZYMASZ?
 
Legitymację z międzynarodową akredytacją ICREPS i prawo wykonywania zawodu w państwach zrzeszone w ICREPS to: Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Belgia, Australia i Polska. MY DAJĄC CI TAKĄ LEGITYMACJĘ WRAZ Z ICREPS ZAŚWIADCZAMY ZA TWOJE KOMPETENCJE i ZA POZIOM TWOJEJ WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI
 
CZY INNE LEGITYMACJE ŚWIADECTWA TEŻ TO DAJĄ?
 
Mało kto o tym wie, ale niestety nie, nawet dyplom uczelni i legitymacja o ukończonym kursie/specjalizacji instruktorskiej nie uprawnia do pracy w zawodzi w tych krajach!!!
 
WYMAGANIA DO PRAWA WYKONYWANIA ZAWODU:
Według standardów ICREPS aby móc wykonywać zawód: +instruktora fitness musisz ukończyć kurs akredytowany CPF INSTRUKTOR FITNESS i zdać pozytywnie egzamin 
+instruktora siłowni (czyli aby móc pracować na tzw. dyżurach na siłowni) musisz ukończyć kurs akredytowany CPF INSTRUKTOR SIŁOWNI i zdać pozytywnie egzamin
+trener personalny: WAŻNE!!!! po 1.: musisz ukończyć kurs akredytowany i zdać pozytywnie egzamin: CPF INSTRUKTOR SIŁOWNI, po 2. musisz ukończyć kurs akredytowany CPF TRENER PERSONALNY i zdać pozytywnie egzamin. Więc ta akredytacja składa się z 2 modułów.
 
ZAPRASZAMY SERDECZNIE na KURSY AKREDYTOWANE !!!

24.02.2015

Targi FIT EXpo

FIT-EXPO - dbamy o Twoją wiedzę i kondycję
Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA powered by Tiguar jest nieodłącznym punktem targów FIT-EXPO (15-17.05.2015). Podczas Konwencji instruktorzy fitness i trenerzy personalni doskonalą swoje umiejętności w trwających wiele godzin energetycznych i inspirujących sesjach. Poprowadzi je grupa prezenterów z Polski i za granicy. O randze wydarzenia świadczy obecność 14 renomowanych szkół i akademii fitness, które zaprezentują swoje oferty i najnowsze trendy ćwiczeń i układów w fitnessie. Na liście szkół znajduje się IFAA,  REEBOK University, PROFI FITNESS SCHOOL, OPEN MIND, bodyART®, Kuźnia Trenerów, Bokwa®, Piloxing®, Creative Professional Fitness, Akademia Fitness Planet, Centrum Ruchu  Olimpijka, Jumping® Fitness, Fitness Authority School oraz TRX. Program Konwencji zakłada najróżniejsze formy fitness od stretchingu, jogę, step, dance po TRX, a sesje odbędą się w siedmiu halach. To niepowtarzalne, nie mające sobie równych, szkolenie instruktorów fitness rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli.  Oprócz sesji praktycznych organizatorzy przygotowali dla uczestników specjalistyczne warsztaty.  
FIT-EXPO fitness & sport park to wydarzenie z najdłuższym stażem i doświadczeniem. W Poznaniu podczas 10. edycji targów ciekawe oferty zaprezentują liderzy branży fitness. Równolegle z targami odbędzie się Kongres FIT-EXPO, który będzie kopalnią praktycznej wiedzy dla właścicieli i menedżerów klubów. Po raz pierwsze odbędzie się konferencja podejmująca temat dietetyki w fitness.


03.03.2014

Julia Fusiecka

Creative Professional Strength debiutuje pełną parą. Pierwsze szkolenie rozpoczyna się w marcu a Wojciech Jusiel – szkoleniowiec CPF oraz współzałożyciel szkoły CPS odnosi pierwsze sukcesy.
 
Podopieczny Wojtka – Julia Fusiecka jest przygotowywana do debiutów kulturystycznych.

 
„Naszym pierwszym celem jest przygotowanie do debiutów kulturystycznych 2014 r kategorii Fitness Bikini do 166 cm wzrostu, które odbędą się 22 marca w Ostrowii Mazowieckiej.” mówi Julia.
 
Kolejnym etapem wieńczącym wysiłki Julii są Mistrzostwa Śląska w Lublińcu 12 kwietnia i Mistrzostwa Polski w Kielcach 2 maja.

„(...)na mistrzostwach Polski startuję w kategorii do 162 cm wzrostu”
 
Śledź moje przygotowania na Youtube
 


19.01.2014

Szkolenia Fitness-Consulting

Zapraszamy serdecznie na szkolenia kompetencji menedżerskich, których zadaniem jest nie tylko przekazanie Wam wiedzy, ale praktyczne przećwiczenie kompetencji menedżerskich. Stawiamy na ćwiczenia i przykłady z praktyki, nie tylko teoretyczną wiedzę. Szkolenie zawierają godzinne konsultacje menedżerskie - mamy czas do waszej dyspozycji! Jesteśmy przekonane, że kończąc nasze szkolenia wyjedziesz z silną motywacją i głową pełną pomysłów do działania.


Daj nam się zainspirować!!
Szkolenia kończymy konsultacjami menedżerskimi - mamy czas do waszej dyspozycji!

Pytania, zgłoszenia i rezerwacje:
k.wysocka@fitness-consulting.pl
m.kuchar@fitness-consulting.pl

Daty oraz szkolenia dostępne są w kalendarzu szkoleń


06.01.2014

Fit Style Winter 2014

22-23 lutego 2014 to daty, które wszyscy miłośnicy fitness i tańca powinni zapisać w swoich kalendarzach! W tych dniach odbędzie się w Radomiu kolejna edycja Międzynarodowej Konwencji FitStyle Winter 2014!

Przez dwa dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w lekcjach i warsztatach prowadzonych przez szkoleniowców z charyzmą i bogatym doświadczeniem. A towarzystwo na scenie będzie doborowe. Na zaproszenie FitStyle, po raz kolejny, odpowiedziały gwiazdy światowego fitness. W Radomiu wystąpią: Salvatore Panebianco, Julien Roy, Abby Aouragh, Lorenzo Sommo.

Oprócz zagranicznych prezenterów, na radomskiej scenie zobaczymy całą plejadę znakomitych Polaków z polskich szkół fitness. W tym roku z FitStyle współpracują: Reebok University School, Creative Professional Fitness, Tribal Fitness School, Les Mills, Elitte Poland Fitness School, Bokwa Fitness oraz Zumba Fitness

W trakcie Konwencji FitStyle Winter 2013 odbędzie się finał konkursu FitPrezenter 2014. To już piąta edycja konkursu. Trójka finalistów będzie walczyła o tytuł FitPrezentera 2014 oraz możliwość występu na Konwencji FitStyle Summer 2014.

Pierwszy dzień konwencji nie skończy się o godzinie 19. Dla wszystkich uczestników konwencji przygotowaliśmy kolację i zabawę do białego rana. Wielu z Was z pewnością jeszcze do dziś wspomina imprezę integracyjną po konwencji FitStyle Winter - obiecujemy, że czeka na Was jeszcze więcej atrakcji:)

Zapisy na http://www.winter.fitstyle.info/index.php?pli=zapisz_sie_winter


Strona 1/7

Kontakt

Magda Sowińska, tel: 531 907 607
e-mail: m.sowinska@cpfitness.pl

Katarzyna Wysocka, tel: 608 435 555


Aktualności


  •  

  • MIĘDZYNARODOWE UPRAWNIENIA REPS

      

    PRAWO DO WYKONYWANIA ZAWODU: Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Belgia, Australia i Polska.

  • Polub nas na FACEBOOK'u


    Kursy fitness CPF

Najbliższe kursy fitness