kursy fitness
SZKOŁA
FITNESS

Cuban Salsa FIT

Opis: Połączenie muzyki kubańskiej, fitnessu i tańca, a przez to świetna zabawa i efektywny trening. Ten nowatorski program taneczno-fitnessowy stworzony został przez szkołę fitness Creative Professional Fitness oraz jedną z pierwszych w Polsce i renomowanych szkół kubańskiej salsy Torres Salsa Group.

 • Cuban Salsa Fit bazuje na autentycznej muzyce karaibskiej i tylko taką stosuje do swych zajęć!
 • Cuban Salsa Fit bazuje na autentycznych krokach wywodzących się ze wszystkich najbardziej znanych rytmów i tańców karaibskich.
 • Cuban Salsa Fit jest przeznaczona dla ludzi, którzy nie tylko chcą spalić zbędne kalorie, ale przy okazji uczyć się podstaw kubańskich tańców, które mogą praktycznie wykorzystać na latynoskich parkietach.
 • Jest to alternatywa dla osób, które nie mają dostępu do kursów tańca i tego typu zajęć z wielu powodów: brak takich szkół, tańców w ich miejscowościach, nie mają pary lub ich partner nie jest zainteresowany nauką salsy itp.
 • Cuban Salsa Fit przywiązywać będzie wagę do techniki, stylowości, elegancji ich prawidłowego wykonywania!!!!
Opatentowane: Cuban Salsa Fit – wyjątkowy rodzaj zajęć taneczno-fitnessowych skierowany do ludzi lubiących salsowe rytmy i fitnessowy wysiłek, występować będzie jako nazwa zajęć prowadzonych w klubach fitness i szkołach tańca. We wrześniu 2011r. ruszą cykle szkoleń dla Instruktorów Fitness Salsa, którzy w całej Polsce zaprezentować będą mogli nowy, niesamowicie energetyczny sposób na trening. Kursy skierowane są do instruktorów fitness i tańca, jak i również do wszystkich, którzy uczestniczą w zajęciach fitness, bądź zajęciach tanecznych ponad rok, mają poczucie rytmu i zdolności do prowadzenia zajęć grupowych.

Prowadzący: Torres Salsa GROUP


Czas trwania: 3 weekendy
Kurs obejmuje: 36h zajęć, materiały cd i dvd z krokami, opłatę egzaminacyjną.
Dokumenty: Certyfikat – udział w szkoleniu dla wszystkich uczestników, Legitymnacja Instruktora po zdaniu egzaminu.

Kontakt

Magda Sowińska, tel: 531 907 607
e-mail: m.sowinska@cpfitness.pl

Katarzyna Wysocka, tel: 608 435 555


Aktualności


 •  

 • MIĘDZYNARODOWE UPRAWNIENIA REPS

    

  PRAWO DO WYKONYWANIA ZAWODU: Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Belgia, Australia i Polska.

 • Polub nas na FACEBOOK'u


  Kursy fitness CPF

Najbliższe kursy fitness